אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
מכירות באינטרנט למתחילים

מכירות באינטרנט למתחילים

מתחילים למכור באינטרנט

יוצא בבוקר לכיוון הרכב, עוד יום עבודה.

בדרך אני נזכר שרציתי לרכוש זוג נעליים חדשות וגם טאבלט חדש לא יזיק..

אבל מתי אני אספיק?

בעידן של היום, אין צורך לצאת מהבית בכדי לערוך קניות, בזכות הדבר הנפלא שנקרא אינטרנט, אתה יכול לרכוש הכול מהספה בבית ועד לכיסא המרופד במשרד! בכמה קליקים בודדים, נפתחות בפנייך דלתות אל תוך קניון אינסופי שמציע שלל מוצרים ואביזרים, החל ממוצץ לילד ועד ריהוט לבית בגדים אוכל ובעצם...הכול!!!

אבל רגע... אם אני יכול לרכוש דרך האינטרנט... אז זה בעצם אומר שאני גם יכול למכור!!

למה עכשיו זה הזמן הכי טוב להתחיל למכור באינטרנט?

​כולנו מודעים לעובדה שהיום.. הכול עובר אונליין, הכול נמצא ברשת והכול נמכר ברשת, גם אדם שעובד 8 שעות ביום במפעל, יכול להגיע הביתה לפתוח את המחשב ולהקים לעצמו חנות וירטואלית שתספק לו הכנסה נוספת בכל חודש!

כולנו יודעים את זה, כולנו יודעים שזה אפשרי, כולנו גם שמענו על אנשים שעושים את זה ביום יום ומזה גם מתפרנסים!

אך.. למרות כל זאת, השוק עדיין לא הגיע לשיאו. למעשה, הוא אפילו לא הגיע לחצי! למרות שאנו חיים כבר בשנות ה – 2000 ובעתיד המטורף והמזהיר שבו הכול בא והולך בקצב מהיר, אוכלוסיית העולם עדיין לא התרגלה לעובדה הפשוטה שניתן לייצר הכנסה מכובדת, מבלי שתצטרך לקום בבוקר ולעזוב את הבית למשך יותר מ – 8 שעות ) שאותם כנראה תשרוף במשרד או במפעל ולמעשה תגרום לבן אדם אחר להתעשר בזמן שאתה עובד עבור סכום שהוא די מוגבל(בעידן הנוכחי שבו אנו חיים, מספיק שיש לך מחשב וחיבור לאינטרנט ובכמה צעדים פשוטים, יחד עם התמדה ורצינות אתה יכול לייצר הכנסה שלא תקבל בשום מקום עבודה!

אם אתה כאן וקורא את המילים הללו, דע לך שאתה מיוחד! כי הבנת שיש דרך אחרת! הבנת שאתה יכול להוציא עוד מעצמך ולממש את מלוא הפוטנציאל שלך!

אל תיתן להזדמנות הזו לברוח לך מבין הידיים, נצל את העובדה שלא כולם עוסקים או אפילו מודעים לכך שניתן למכור מוצרים מהבית ולייצר הכנסה!

למכור בחנות וירטואלית – החנות האישית שלי

למכור באינטרנט

האינטרנט מציע מספר רב של אפשרויות לפתיחת חנות אינטרנטית שבה תוכלו לפרסם את המוצרים שלכם ולהפיץ בין קהל הלקוחות שלכם.

בדומה לחנות רגילה, חנות וירטואלית מציעה שלל מוצרים לבחירה הניתנים לרכישה מידית ושליחה עד בית הלקוח.

ההבדל העיקרי בין חנות וירטואלית לחנות רגילה, הוא הסדר והנוחות שחנותו ירטואלית מציעה, ניתן לערוך חיפוש לפריט מסוים או לחפש בין קטגוריות וגם לשמור חלק מהפריטים בסל המשאלות שלי ולחזור אליהם במועד מאוחר יותר על מנת לרכוש אותם.

החנות הוירטואלית נותנת לנו המוכרים ראש שקט בכל הקשור להתעסקות עם הלקוח, ועם עניין הכסף. כל שאנחנו צריכים לעשות הוא לבחור את החנות הוירטואלית שאנו רוצים,לעצב אותה כפי שנרצה, להעלות את הפריטים ולמעשה כאן נגמרת ההתעסקות שלנו עד לשלב שבו הלקוח רוכש את המוצר ואנו צריכים לדאוג למשלוח ושהוא אכן יגיע אל הלקוח בזמן שנקבע.

הכסף מהרכישה עובר ישירות לחשבון הבנק או לחשבון פייפל. כאן בעצם נגמרת ההתעסקות העיקרית, אין צורך במילוי מדפים או ספירת מלאי וגם לא בתיק חשבונות ענק שבו נשמרות כל הקבלות.ה כול אוטומטי והכל שמור במחשב אצלכם במייל.

דוגמא, אפשר לפתוח חנות וירטואלית בפלטפורמות קיימות כמו Shopify (מקצועית יותר) או וויקס (חובבנית יותר, אבל קלה לתפעול ובהחלט מתאימה לשלב התחלתי)

למכור בזירות מסחר

למכור בזירות מסחר

מלבד חנות וירטואלית אישית, יש אפשרות לפתיחת חשבון באחת מזירות המסחר הגדולות ששולטות בשוק – איביי ואמזון.

כל אחד מהאתרים הללו מרכז בתוכו מיליוני מוצרים ועשרות אלפי בעלי חנויות וירטואליות. נשמע טיפה מפחיד, אך אין לכם מה לדאוג.

בכל יום יותר ממיליון וחצי אנשים ברחבי העולם רוכשים מוצרים דרך שניה אתרים הללו. עובדה זו לבד מייצגת את ההבדל הענקי שבין פתיחת חנות וירטואלית אישית לבין פתיחת חנות באחת מזירות המסחר הגדולות.

בשונה מחנות וירטואלית שבה נצטרך להשקיע הרבה זמן וכסף בכדי לייצר פרסום וקהל יעד משתנה וחוזר. בכל אחת מזירות הפרסום, הקהל מגיע בעצמו בכל יום ומחפש מוצרים לרכישה.

כל שעלינו לעשות הוא לפתוח חשבון באחד מן האתרים ולענות לקהל על הצורך שלו לרכוש מוצרים. שני האתרים מציעים פלטפורמה נוחה וקלה לשימוש בצרוף מדריכים רבים שיעזרו לכם להתקדם צעד אחר צעד לעבר חנות וירטואלית מצליחה שמכניסה משכורת מכובדת.

יש לקחת בחשבון שחנות וירטואלית אישית ניתן לפתוח באתר ישראלי ולכן הכול יהיה בעברית, פתיחת חשבון באחת מזירות המסחר דורש לפחות ידע בסיסי באנגלית!

לסיכום

מכירות באינטרנט זה העתיד, עתיד שנותן לכל אחת ואחד מכם את האפשרות לייצר הכנסה ולהפוך לסוחר מצליח, ללא צורך בניסיון קודם, ללא ידע במחשבים או תוכנות ובהרבה מהמקרים גם ללא מוצר (על כך במאמר זה).

שני ההבדלים העיקרים בין חנות וירטואלית אישית לבין חנות בזירת מסחר הם:                                
1. מספר קהל הלקוחות שיגיע אליכם לחנות(עשרות אלפים לעומת מיליונים).                                  
2. השקעה של סכום כסף ראשוני להקמת חנות וירטואלית לעומת, חינם.