אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
דרופשיפינג

דרופשיפינג – שיטה ייחודית שמאפשרת למכור מבלי להשקיע

ישנו משפט שמתאר את המונח דרופ שיפינג בפשטות – "קנה בזול תמכור ביוקר".לא ידוע מי המציא את השיטה הזו של דרופ שיפינג באינטרנט אך מהמשבטוח שזה עובד טוב ובטוח וכמובן מביא רווח יפה לכיס אם יודעים לעשות את זה נכון.

אז מה זה דרופ שיפינג

פחות אתייחס למונח במילה דרופ שייפינג ויותר אתייחס לפעולה עצמה.

דרופ שיפינג מתארת מצב שבו אתם כסוחרים רוכשים מוצר מחנות או אתר במחיר מוזל ומוכרים אותו באתר אחר במחיר גבוהה יותר שמספק לכם רווח נחמד לכיס. שני האתרים שנתמקד בהם יהיו אייבי ואמזון.

לא ידוע מי עלה על השיטה הזו אך מה שבטוח, שזה עובד מצוין ואפילו קל מידי לעיתים קרובות. התהליך כולו דורש כ – 10 דק של עבודה במקסימום. אז מה בעצם אנחנו עושים?

כאשר אנו גולשים באמזון אנו נחשפים לכמות עצומה של פריטים, חלקם יקרים יותר וחלקם זולים יותר. נבחר בפריט שמצא חן בעניינו (חשוב שזה יהיה פריט שנמכר כבר כמה פעמים).ונעתיק את הפריט כמו שהוא אל אייבי!חשוב לשנות מעט את הכותרת ולסגנן אותה ככה שהיא תמשוך יותר לקוחות וכמובן להוסיף למחיר את חישוב העמלות והרווח שלכם!

במידה ולקוח רכש מאתנו את המוצר באייבי, נלך לאותה החנות באמזון ונרכוש אנחנו את המוצר, רק שבכתובת למשלוח נכניס את הכתובת של הלקוח שרכש מאתנו. במצב זה למעשה רכשנו מוצר מבלי להוציא כסף והכנסנו לכיס שלנו מספר דולרים מבלי להשקיע סכום ראשוני! אני יודע שמספר דולרים נשמע מעט, אך כאשר תתמקצעו בזה יותר תגיעו לעשרות ומאות דולרים רווח נקי בכל יום!

דוגמאות לדרופ שיפינג מאמזון לאייבי

בתמונה הבאה תוכלו לראות מוצר שפורסם באייבי במחיר של $14.69ובתמונה אחריה את אותו המוצר בדיוק באמזון במחיר של $7.99 כולל משלוח חינם!הפריט הוא בוודאות אותו פריט וניתן לזהות שזהו דרופ שיפינג על פי הכותרת שנשארה ממש זהה למקור באמזון.

כוס שמשתנה על ידי החום של המים - אייבי

אותה הכוס בדיוק באמזון

הבחור מוכר את אותו המוצר ב- 7 דולר יותר!בהתחשב בעמלות הוא נשאר עם 5 דולר נקיים לכיס! תמורה למספר הקלקות ועבודה של 10 דק!

שימו לב במוצר הבא! לא רק שהכותרת היא בול אותו הדבר אחד לאחד! גם התמונות זהות לחלוטין! והמחיר גבוהה ביותר מ 100- דולרים באייבי! לא ככה עושים את זה חברים, אני בספק גדול אם משהוא ירכוש ממנו.

מיקסר חשמלי באמזון

אותו המוצר בדיוק שהועתק לאייבי ב – $100 יותר!

לסיכום.

ניתן להעתיק הכול! כל מוצר שרק תחשבו עליו ניתן להעתקה מאמזון או מכל רשת אחרת! חשוב מאוד לזכור להוסיף תמונות ולשנות במעט את התמונות שלקחתם מהאתר שממנו העתקתם! לשנות את הכותרת מעט ולשפר אותה! אין צורך להקפיץ את המחיר ברמה מטורפת! אין למה להיות גרידים, הכסף יבוא והוא יבוא בכמויות! רק תעשו את זה נכון.

למי כדאי להתעסק בדרופשיפינג?

דרופ שיפינג היא אחלה אפשרות לאנשים שמעונינים לייצר הכנסה נוספת בכל חודש מבלי להשקיע סכום של כסף בבניית מוצר או חנות וירטואלית.

אם אתם בעלי הבנה מהירה ויצרתיות, אוהבים להסתובב ברחבי הרשת ולחקור דברים חדשים! להיכנס לקרוא ללמוד עוד ולשפר. אז דרופ שיפינג הוא בדיוק בשבילכם!

אם אתם אוהבים מעט יותר התעסקות, כנראה שיותר יתאים לכם לפתוח חנות וירטואלית אישית או באייבי ולמכור מוצריים פיזים, שזה גם מעולה ומכניס כסף! רק זכרו שבכל פעם שמזמינים מכם פריט, יהיה עליכם ללכת לדואר ולשלוח את אותו הפריט אל הלקוח. בדרופ שיפינג אין צורך בזה! זה נעשה בשבילכם!