אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
להרוויח עם אמזון

שלוש דרכים בטוחות להרוויח עם אמזון (לא רק מכירות)

המצב הכלכלי לוחץ והמשכורת בכל חודש נשארת אותו הדבר. צריך להכניס עוד כסף אבל באיזו דרך?

ישנם 3 דרכם עיקריות להרוויח עם אמזון שרבים הלכו בהם לפניכם והם במילים אחרות הדרכים הבטוחות. כמובן שלכל דרך יש חוקים משלה ויש ללמוד אותה מהיסוד.

כאן נפרוש בפניכם בקצרה את שלושה דרכים עיקריות ובטוחות שיתנו לכם מעט מושג לאן לפנות.

שיווק שותפים עם אמזון ואייבי

אמזון ואייבי הן זירות מסחר עצומות שמכילות בתוכן מיליוני פריטים הניתנים לרכישה בלחיצת כפתור. אבל אתם מעדיפים לחסוך את הזמן של פתיחת חנות והעלאת מוצר ודאגה למלאי ובכל זאת לקחת רווח ממכירה שמתרחשת בכל אחת מזירות המסחר.

שיווק שותפים הוא בדיוק בשבילכם! שיווק שותפים נותן לכם את האפשרות להפנות לקוחות לחנות או למוצר ספציפי וליהנות מעמלה בכל פעם שמתבצעת מכירה דרך הקישור הייחודי שלכם!

כמובן שכאן אתם לא צריכים לדאוג לחנות ולמלאי והאם המוצר הגיע. אבל אתם כן צריכים לדאוג להסבר על המוצר ולפרסום המוצר ברשתות חברתיות, אתרים, פורומים ופרסומות 

הדרך להשגת קישור ייחודי משלכם למוצר באייבי או באמזון היא פשוט הוקלה בדיוק כמו פיתחת חנות. היכנסו לאחד מהאתרים ורדו עד לתחתית העמוד. בין האודות והזכויות יוצרים ומספר קטגוריות נוספות שהאתר מציע תמצאו את המילה affiliate -לחצו עליה ומיד תועברו למסך שבו תוכלו להירשם בתור שותפים ותוך מספר דק' להיחשף לעשרות מוצרים שיספקו לכם עמלה במידה והבאתם מכירה!

פשוט נוח וקל! זו היא דרך בטוחה מכיוון שכל שעליכם לעשות הוא לפרסם את הקישור במקומות שבו אנשים מתעניניים במוצר, אין צורך להשקיע כסף )אלא אם כן בחרתם לעשות זאת( ואין צורך לשכנע אף אחד לשכנע אף אחד לרכוש. רק להסביר מעט על המוצר ולהפנות

תחתית העמוד של אייבי -

צכנית שותפים איביי

תחתית העמוד של אמזון -

תכנית שותפים אמזון

מכירת ספרים באמזון

כידוע לכולנו אמזון במקור נפתחה כאתר שמכר ספר פייזים, מהר מאוד הם השתדרגו והוסיפו את האפשרות להעלאות ולמכור ספרים אלקטרונים שייחודים לאמזון! ספרים אלו נקראים – קינדל. בשונה מספר פייזי כאן אין צורך בהוצאה לאור והשקעה בעלויות פרסום או שכנוע של חנויות שיציגו וימכרו את הספר שלכם.

כל שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח קובץ וורד ואת הדימיון ולכתוב ספר. לאחר שסיימתם מתחילה העבודה שהיא מעט קשה אך ניתנת ליבצוע וזה בעצם לתרגם את הספר לאנגלית ולהמיר אותו לקובץ קינדל.

יותר על הנושא ניתן לקרוא כאן 

מכירת מוצרים פיזיים

הסתכלו מסביבכם, במוצרים שיש לכם בבית. הם שווים לכם כסף, אם אלו נעליים חדשות שנעלתם פעם אחת ועדיין יש לכם אתם האריזה המקורית, אתם יכולים לנקות ולסדר אותם, לארוז אותם בחזרה ולהעלות אותם למכירה באיביי.

למעשה ניתן למכור הכול באייבי.

יש בחור באילת שמוכר בגרמים חול צבעוני מההרים של אילת.

ישנם אנשים שמוכרים במבה שהם קנו בסופר.

במכירת מוצרים פיזיים אין הגבלה למה שאתה יכול למכור, רק צריך לוודא שזהו אכן מוצר שנמצא במצב שניתן למכירה. הכוונה היא שלא נמכור זוג מכנסים ישן קרוע ומלוכלך גם אם נסמן שהם משומשים, זה לא מוצר למכירה.

מה שטוב שמכירת מוצרים פיזיים הוא שלא צריך להשקיע בזה כסף.
קחו בחשבון שאם זה מוצר שעליכם לרכוש אותו, אתם יכולים לעשות זאת רק לאחר שהמוצר נרכש דרכם בזירת המסחר.
כך שאין צורך להוציא כסף.

בניית מותג פרטי (או מותג אישי)

אז, איך עושים כסף באמזון בשיטת המותג האישי?

במשפט אחד – אנו מוצאים מוצר בסיסי שכבר נמכר באמזון, ממתגים אותו כמותג פרטי שלנו על ידי יצירת אריזה ולוגו, ואז מוכרים אותו כאילו מדובר במוצר איכותי יותר מהמוצר הבסיסי המקורי.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים יאמינו כי אכן מדובר במוצר טוב יותר, למרות שההבדל הוא באריזה. סיבות אלה קשורות במיתוג, מיצוב, מיקום ועוד כל מיני ביטויים הקשורים בעולם השיווק, המכירות והברנדינג, אבל אנחנו לא ניכנס לזה, כי כמו שאנחנו מאמינים – אותך לא מעניין ה-למה, אותך מעניין ה-איך!

לסיכום

כל אחת משלושת הדרכים שהוצגו למעלה היא פשוטה וקלה לישום ולא דורשת הוצאה כספית. לרבות מקרים חריגים שבהם החלטתם שברצונכם להשקיע מעט יותר וגם אז כמובן ההשקעה הזו תוחזר אליכם כאשר תמכרו את המוצר.

העניין העיקרי כאן הוא הדימיון, אין גבול למה שאפשר למכור באינטרנט.